Sony LIV

4.7.5

4.0

3

Bütün Sony LIV programları cebinizde

1.4M

Bu uygulamayı oyla

Sony LIV, Hintli video platformuyla aynı adı taşıyan resmi bir uygulamadır ve bu uygulamayla android cihazınızdan bütün online içeriklerine erişebilirsiniz. Sony in India tarafından oluşturulan ve dağıtılan yüzlerce film, dizi ve diğer programları izleyin.

Bu uygulama hepsi kategorilere ayrılmış şekilde bu platformda yayınlanan bütün içeriğe erişmenize olanak sağlar. Yeni programları ve dizileri keşfetmek için favori türlerinize göz atın ve TV saatlerinizin tadını çıkarın. Sony LIV diğerlerinin yanı sıra filmler, diziler, spor programları, canlı yayın yapan kanallar, yemek kanalları, haberler, müzik ve çocuk programları gibi çok çeşitli kategorilere sahiptir. Ve eğer bir diziyi takip ediyorsanız, uygulamanın canlı yayın yapan kanalları sayesinde aynı saatte bu diziyi izleyebilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamanın sunduğu Sony SET, SET MAX, SAB TV, Sony SEIS, Sony PIX, AXN, Sony ESPN ve Sony MIX gibi kanalların tadını çıkarabilirsiniz. Bunun da ötesinde, Sony LIV favorilerinizi işaretlemenize izin verir böylece tek bir tıkla daha sonra favorinize dönebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

En iyi Bollywood ve Hollywood filmlerinin tadını çıkarın ve Sony LIV ile favori dizilerinizin bölümlerini kaçırmayın. Bütün bu içeriğin kaydolmaya gerek duymadan keyfine varın.
Uptodown X